Teknik
El işçiliği ve ileri teknolojiyi en mükemmel biçimde bir araya getirmenin deneyimi.
Eşsiz ürünlerin gerçekleştirilmesinde Artefactur uzmanları mevcut durum, imkanlar ve koşullara en uygun uyarlama çözümlerini bulurlar. Bu konuda yüzyıllara dayanan mozaik çalışmalarından dijital baskı ile gerçekleştirilen yenilikçi yüzey tasarımına kadar uzanan teknikler kullanılır.
1.
Nitelikli seramik eserler.
Karolara özel karakterini yüzeyindeki son sır katmanı verir. Artefactur bunun için her bir seramik unsura şahsi bir nitelik kazandıran eşsiz teknikler sunar.

Üst yüzey tasarımı Sayfası, Detaylar

2.
Örnek desene göre geliştirme 
Farklı malzeme, biçim ve renk yardımı ile mevcut desene göre eşsiz seramik tasarımları geliştirmek mümkündür – ister yüzeylerin eşsiz biçimde tasarlanması veya ister mevcut mekanlarda üç boyutlu objelerin tasarlaması olsun.

Röprodüksiyon

3.
Detayların armonisi.
İster modern mimari, ister tarihi duvar veya zemin kaplamaları – her bir mekan veya olası her büyüklük için özel mozaikler üretmek mümkündür. Talebe göre seramik, sırlı seramik veya sırsız porselen malzeme ile örneğin altın veya cam gibi farklı unsuları bir arada kullanmak mümkündür.

Mozaik

4.
Yaşayan tarih.
Kuruluşumuz seramikte 200 yıl tecrübeye sahiptir. Aynı şekilde Artefactur uzmanlarına bina, anıt veya sanat eserlerine yeniden hayat vermede destek olan dünyada benzeri olmayan malzeme ve belgeler de aynı yaştadır.

Uzmanlık